Διαγωνισμοί

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΠΙΚΟΥ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ     25/11-02/12/2018        

  • ΣΤΑΜ [ΤΕΤΡΑΔΕΣ]
  1. ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ [ ΕΜ 501 ] 460 π.
  2. ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ [ΕΜ569]456π.
  3. ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ                [ΕΜ 525] 422π.
  • ΜΟΝΑ  
  1. ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΣΤΑΝ/ΝΟΣ 102π.
  2. ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ [ΕΜ568]     97π.
  3. ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ [ΕΜ 501] 97π.
  • SERIE [ΔΥΑΔΕΣ]

ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ ΒΛΑΣΗΣ  [ΕΜ 558]  206π.

  • 1 ΣΤΑΜ ΚΛΟΚ : ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ [ ΕΜ 501] 28π.[23/22/22/21]
  • 1 ΚΛΟΚ : ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[ΕΜ501] 7 π.[23]

CHAMPION : ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ [ΕΜ501] 124π.

ΚΡΙΤΗΣ:  OMJ k. LORENZO ALCAMO.

 


 

Σ.Ε.ΜΑ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΚΤΡΟΦΕΩΝ ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ ΜΑΛΙΝΟΥΑ.
ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ Σ.Ε.ΜΑ. ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ 2018.
Ο ΤΟΠΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ [ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ] ΑΠΟ 25/11/2018 ΕΩΣ ΚΑΙ 02/12/2018.
ΚΡΙΤΗΣ Ο ΙΤΑΛΟΣ OMJ κ. LORENZO ALCAMO

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΠΟΥΛΙΩΝ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΣ:
ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018 ΚΑΙ ΩΡΑ 10:00 ΕΩΣ 14:00
ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 26/11/2018 ΚΑΙ ΩΡΑ 18:00 ΕΩΣ 20:00
ΤΡΙΤΗ ΗΜΕΡΑ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΥ ΤΡΙΤΗ 27/11/2018 ΚΑΙ ΩΡΑ 18:00 ΕΩΣ 20:00

ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΘΟΥΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ
ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΠΑΡΑΣΙΤΟΜΕΝΑ.

ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΚΛΟΥΒΙΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΒΑΛΙΤΣΕΣ Κ.Τ.Λ.Π. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ
ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ.

ΟΙ ΣΠΟΡΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑI:
60% ΑΣΠΟΥΡΙ [ΚΕΧΡΙ]
30% ΡΟΥΨΕΝ
10% ΝΙΖΕΡ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ:
ΣΤΑΜ: [ΤΕΤΡΑΔΕΣ]
SERIES [ΔΥΑΔΕΣ]
ΜΟΝΑ

ΗΜΕΡΕΣ ΚΡΙΣΗΣ :
1η ΗΜΕΡΑ ΚΡΙΣΗΣ ΠΕΜΠΤΗ 29/11/2018
2η ΗΜΕΡΑ ΚΡΙΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/11/2018
3η ΗΜΕΡΑ ΚΡΙΣΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/12/2018
Η ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/12/2018 ΚΑΙ ΩΡΑ 11:00π.μ. ΜΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ κ. ΚΡΙΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΣΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ.

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΠΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΟΥΣ.


 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΑΛΙΝΟΥΑ[WATERSLAGER] Σ.Ε.ΜΑ. ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2018.
ΝΙΚΗΤΕΣ
ΣΤΑΜ ΤΕΤΡΑΔΕΣ
1ο ΣΤΑΜ ΣΜΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ [ΣΕΜΑ 511] 441 π.
2 ο ΣΤΑΜ ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑ Σ ΦΩΤΗΣ [ΕΣΕΜ201] 435π.
3 ο ΣΤΑΜ ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑ ΠΟΠΗ [ΕΣΕΜ 202]414π.
ΜΟΝΑ
1 ο ΜΟΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ [ΕΣΕΜ 318] 111π.
2 ο ΜΟΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ [ ΕΣΕΜ 318]105π.
3 ο ΜΟΝΑ ΠΑΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[ΟΕΜ10] 105π.
ΣΕΡΙ ΔΥΑΔΕΣ
1 ο SERIE: ΠΑΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ [ΟΕΜ10]213π.
ΣΤΑΜ ΚΛΟΚ : ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ ΦΩΤΗΣ [ΕΣΕΜ 201] 30π.
ΜΟΝΟ ΚΛΟΚ:ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[ΕΣΕΜ318] 10π.
CHAMPION: ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ ΦΩΤΗΣ [ΕΣΕΜ201]123π.
ΚΡΙΤΗΣ: OMJ k. ALEKSIC ZELIKO.

 


 

Σ.Ε.ΜΑ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΚΤΡΟΦΕΩΝ ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ ΜΑΛΙΝΟΥΑ.
ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ Σ.Ε.ΜΑ. ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ 2017-2018.
Ο ΤΡΙΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΜΑΛΙΝΟΥΑ
ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ [ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ] ΑΠΟ 23/01/2018 ΕΩΣ ΚΑΙ 28 /01/2018.

ΚΡΙΤΗΣ Ο ΣΕΡΒΟΣ omj k. ZELIKO ALEKSIC .

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΠΟΥΛΙΩΝ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΣ:
ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΥ ΤΡΙΤΗ 23/01/2018.
ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 24/01/2018.

ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ Σ.Ε.ΜΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΔΟΣΟΥΝ ΠΟΥΛΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΑΠΟ 15 00μ.μ. ΕΩΣ ΚΑΙ 19 00μ.μ.
ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟ Δ.Σ.ΤΟΥ ΣΕΜΑ.

ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΘΟΥΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ
ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΠΑΡΑΣΙΤΟΜΕΝΑ.

ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΚΛΟΥΒΙΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΒΑΛΙΤΣΕΣ Κ.Τ.Λ.Π. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ
ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ.

ΟΙ ΣΠΟΡΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑI:
60% ΑΣΠΟΥΡΙ [ΚΕΧΡΙ]
30% ΡΟΥΨΕΝ
10% ΝΙΖΕΡ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ:
ΣΤΑΜ: [ΤΕΤΡΑΔΕΣ] ΕΩΣ 3 [12 ΠΟΥΛΙΑ] ΑΝΑ ΚΩΔΙΚΟ.
ΣΕΡΙ : [ΔΥΑΔΕΣ] ΕΩΣ 1 [ 2 ΠΟΥΛΙΑ] ΑΝΑ ΚΩΔΙΚΟ .
ΜΟΝΑ : 4 ΠΟΥΛΙΑ ΑΝΑ ΚΩΔΙΚΟ .

ΗΜΕΡΕΣ ΚΡΙΣΗΣ :
1η ΗΜΕΡΑ ΚΡΙΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/01/2018.

2η ΗΜΕΡΑ ΚΡΙΣΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/01/2018 .

Η ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΩΡΑ ΑΠΟ 13.00 μ.μ. ΜΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ κ. ΚΡΙΤΗ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΣΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ.

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΠΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΟΥΣ.


ΝΙΚΗΤΕΣ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 2017/2018. [13/12/2017-17/12/2017].

ΤΕΤΡΑΔΕΣ[ ΣΤΑΜ].

1ος  ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 345 π.

2ος ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 342 π.

3ος ΜΠΟΥΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 333 π.

ΜΟΝΑ

1ος ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 105π.

2 ος  ΦΕΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 102 π.

3ος ΑΡΧΟΤΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 90π.

CHAMPION:  AΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  111π.

ΚΡΙΤΗΣ κ.ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ.


 

Σ.Ε.ΜΑ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΚΤΡΟΦΕΩΝ ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ ΜΑΛΙΝΟΥΑ.
ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ Σ.Ε.ΜΑ. ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ 2017-2018.
Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ[ ΤΟΠΙΚΟΣ] ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ [ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΚΕΩΝ]  ΑΠΟ 13/12/2017  ΕΩΣ  17/12/2017.
ΚΡΙΤΗΣ  Ο  ΕΘΝΙΚ ΟΣ ΚΡΙΤΗΣ κ. ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ.ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΠΟΥΛΙΩΝ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΣ ΗΜΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ  13/12/2017  ΚΑΙ ΩΡΑ ΑΠΟ
16.00μ.μ. ΕΩΣ 19.00μ.μ.
ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΘΟΥΝ  ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ  ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ
ΚΑΘΑΡΑ  ΚΑΙ  ΑΠΟΠΑΡΑΣΙΤΟΜΕΝΑ.
ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΚΛΟΥΒΙΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΚΑΣΕΣ Κ.Τ.Λ.Π. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ
ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ.
1η    ΗΜΕΡΑ ΚΡΙΣΗΣ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  15 /12/ 2017
2η     ΗΜΕΡΑ ΚΡΙΣΗΣ    ΣΑΒΒΑΤΟ   16  /12  /2017
Η  ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ  ΚΑΙ ΩΡΑ  13.00 μ.μ.  ΜΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ κ. ΚΡΙΤΗ  ΚΑΙ  ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ  ΟΙ ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΣΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ.
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΠΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΟΥΣ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΠΡΩΤΟΥ ΤΟΠΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 2017-2018 [21-25 /11/ 2017 ]

ΤΕΤΡΑΔΕΣ [ΣΤΑΜ]

1ος    ΕΜ501  ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    452π.

2ος   ΕΜ569  ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  437π.

3ος    ΕΜ560   ΦΕΣΣΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ                   421π.

 

img009img010img011

MONA.

1ος ΕΜ 569 ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  103 π.

2ος ΕΜ 507  ΤΣΟΥΚΑΣ      ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   98π.

3ος ΕΜ 506 ΧΡΗΤΗΣ  ΣΩΤΗΡΗΣ             97 π.

img019 img020 img021

 

 


Σ.Ε.ΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΚΤΡΟΦΕΩΝ ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ ΜΑΛΙΝΟΥΑ.
ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ Σ.Ε.ΜΑ. ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ 2017-2018.
Ο ΠΡΩΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ[ ΤΟΠΙΚΟΣ] ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ [ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΚΕΩΝ] ΑΠΟ 19/11/2017 ΕΩΣ 25/11/2017.
ΚΡΙΤΗΣ Ο ΙΤΑΛΟΣ OMJ κ. ALCAMO LORENZO.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΠΟΥΛΙΩΝ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΣ ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017 ΚΑΙ ΩΡΑ ΑΠΟ
09.30π.μ. ΕΩΣ 13.00μ.μ.

ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΘΟΥΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ
ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΠΑΡΑΣΙΤΟΜΕΝΑ.

ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΚΛΟΥΒΙΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΚΑΣΕΣ Κ.Τ.Λ.Π. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ
ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ.

1 ΗΜΕΡΑ ΚΡΙΣΗΣ ΤΡΙΤΗ 21/ 11/ 2017

2 ΗΜΕΡΑ ΚΡΙΣΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/11/2017

3 ΗΜΕΡΑ ΚΡΙΣΗΣ ΠΕΜΠΤΗ 23/11/2017

Η ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 ΑΠΟ 09.30 π.μ. ΕΩΣ 12.30μ.μ. ΜΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ κ. ΚΡΙΤΗ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΣΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ.

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΠΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΟΥΣ.


                       ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 12/2016


ΤΕΤΡΑΔΕΣ -ΣΤΑΜ

  1. ΣΤΑΜ ΕΜ 60 ΦΕΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 457π.
  2. ΣΤΑΜ ΕΜ 5 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 449π.
  3. ΣΤΑΜ ΕΜ58 ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ ΒΛΑΣΗΣ 427π.

20161213_193852

                                                     ΜΟΝΑ

  1. ΜΟΝΑ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 99π.
  2. ΜΟΝΑ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  99π.
  3. ΜΟΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  96π.
20161213_194456

CHAMPION ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 129π.

ΣΤΑΜ ΚΛΟΚ  ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 26π.

ΜΟΝΟ ΚΛΟΚ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8 π.

ΚΡΙΤΗΣ: k. VAN MEIR COR .

ΝΙΚΗΤΕΣ     2 ΤΟΠΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 19 20 Δεκ 2015

  • 1ος ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑΜ: ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ 489
  • 2ος ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑΜ: ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 458
  • 3ος ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑΜ: ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 433

ΣΤΑΜ ΚΛΟΚ ΕΜ69 ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 28P

CHAMPION EM26. ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ 132P

ΜΟΝΟ ΚΛΟΚ ΕΜ69 ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 8P

Κριτής:κ. Πανόπουλος Αντρέας

                    20160106_101644                                                                                                                                                                                



ΝΙΚΗΤΕΣ 1   ΤΟΠΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ  03-06/12/2015


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΑΜ ΤΕΤΡΑΔΕΣ Β1 :

  • 1ος ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑΜ: ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ι. (ΕΜ44)  463P
  • 2ος ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑΜ: ΤΣΟΚΑΛΗΣ Ι. (ΕΜ44)  419Ρ
  • 3ος ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑΜ: ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (ΕΜ69) 414Ρ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΝΑ Β2 : 

  • 1ος: ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ι. (ΕΜ44) 120Ρ
  • 2ος: ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ι. (ΕΜ44) 108Ρ
  • 3ος: ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ι. (ΕΜ44) 102Ρ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΑΜ ΚΛΟΚ: ΝΙΚΗΤΗΣ: ΣΜΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛ. 25Ρ (ΕΜ11)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΝΟ ΚΛΟΚ: ΝΙΚΗΤΗΣ: ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ι. 7Ρ (ΕΜ44)

CHAMPION: ΝΙΚΗΤΗΣ: ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ι. 123Ρ (ΕΜ44)                                                                                                                                                          ΚΡΙΤΗΣ :κ  ZELIKO ALEKSIC.

20160106_10152520160106_101605


ΤΟΠΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Τοποθεσία: Δημοτική βιβλιοθήκη Συκεών

Παραλαβή: Τετάρτη 2/12 και ώρα 17.00-20.00

1η ημέρα κρίσης: Παρασκευή 4/12

2η ημέρα κρίσης: Σάββατο 5/12

Τελετή λήξης και παραλαβή πουλιών Κυριακή 6/12 και ώρα 10.00

Κριτής: Zelico alexic

ΤΟΠΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2014 4-8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΗΣ: Zeliko alexis

Κατηγορια ΣΤΑΜ

1ος : Χρητης σωτ. ΕΜ6 469 points

         2oς: Σαρακατσανης Ι. ΕΜ13 453 points

3ος: Αμαραντιδης ΕΜ26 423 points

Κατηγορια ΜΟΝΑ

1ος: Σαρακατσανης ΕΜ13 126 points

2ος: Σαρακατσανης ΕΜ13 117 points

3ος: Χρητης ΕΜ6 114 points

CHAMPION

Σαρακατσανης ΕΜ13 126 points

STAM KLOK: Ευλογημενος Βλασης ΕΜ58 27points


ΜΟΝΟ ΚΛΟΚ: Eυλογημενος Βλασης ΕΜ58 7points

Αποτελέσματα Τοπικού διαγωνισμού ΣΕΜΑ 4-8 Δεκεμβρίου 2013

 

Κριτής: Zelico Alexis

  • 1ος  νικητής: STAM EM25 ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝ. 476p
  • 2Ος νικητής: STAM EM45  ΔΙΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡ. 445p
  • 3ος νικητής: STAM EM6  ΧΡΗΤΗΣ ΣΩΤΗΡ. 423p

 

  • 1ος νικητής: ΜΟΝΑ ΕΜ13 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Ι. 105p

 

  • 2ος νικητής: ΜΟΝΑ ΕΜ13 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Ι. 99p

 

  • 3Ος νικητής: ΜΟΝΑ ΕΜΕΜ13 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Ι. 96p
  • 1ος STAM ΚΛΟΚ ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝ. 27p
  • 1Ος  ΜΟΝΟ ΚΛΟΚ  ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝ. ΕΜ25 7p

CHAMPION: ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝ. 123p

ΣΕΜΑ

                 Σωματείο εκτροφέων μαλινουά

Σας παρουσιάζουμε το πρόγραμμα των εκδηλώσεων που θα λάβουν μέρος στον χώρο της βιβλιοθήκης των Συκεών για το 2013-2014

ΤΟΠΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2013

Παραλαβή 3-4 Δεκεμβρίου

  • 1η ημέρα κρίσης 6 Δεκεμβρίου
  • 2η ημέρα κρίσης 7 Δεκεμβρίου

Απεγκλωβισμός-απονομές βραβείων Κυριακή 8/12/2013, και ώρα 11:00.

Κριτής: Alexic Zelico

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2014 

Παραλαβή 11-12 Ιανουαρίου

  • 1η ημέρα κρίσης 13 Ιανουαρίου
  • 2η ημέρα κρίσης 14 Ιανουαρίου
  • 3η ημέρα κρίσης 15 Ιανουαρίου

Απεγκλωβισμός-απονομές βραβείων 15/1/2014 και ώρα 14:00.

Κριτής: Sotaar Jaky

Διαγωνισμός 2011

Παρακάτω βλέπετε φωτογραφίες από τον τελευταίο μας διαγωνισμό.

[slickr-flickr tag=»diagwnismo_2011″]

Τοπικος διαγωνισμος 20-23/12/2012

Σ.Ε.Μ.Α. ΤΟΠΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 20-23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012

Κριτής: Πανόπουλος Ανδρέας

Κατηγορία Β1 STAM:

 

  1. Σωτηρίου Τριαντάφυλλος: ΕΜ30 479p
  2. Φώτογλου Αθανάσιος: ΕΜ25 405p
  3. Γρηγοριάδης Παναγιώτης: 324 405p

Κατηγορία Β2 μονά:

 

  1. Σωτηρίου Τριαντάφυλλος: 111p
  2. Σωτηρίου Τριαντάφυλλος: 108p
  3. Στεφανίδης Γεώργιος: 105p

Stam κλοκ: Σωτηρίου Τριαντάφυλλος: 26p

Μονό κλοκ: Ρόλλης Γεώργιος: 7p

Champion: Σωτηρίου Τριαντάφυλλος: 129p

ΤΟΠΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΜΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2012

ΚΡΙΤΗΣ: ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Κατηγορία Β1 STAM:

1.ΤΟΥΝΤΑΣ 454

2.ΤΟΥΝΤΑΣ 434

3.ΧΡΗΤΗΣ 407

Champion: ΤΟΥΝΤΑΣ 123

STAM ΚΛΟΚ: ΧΡΗΤΗΣ 26p

ΚΛΟΚ μονό: ΤΟΥΝΤΑΣ 7kl

Κατηγορία  Β2 ΜΟΝΑ

1.ΤΟΥΝΤΑΣ 99p

2.ΣΙΑΜΑΝΤΑΣ 96p

3.ΣΩΤΗΡΙΟΥ 84p

Διαγωνισμός 24-25/11/2012

[slickr-flickr tag=»diagwnismos»]

Παρακάτω βλέπετε τα αποτελέσματα του τοπικού διαγωνισμού ΣΕΜΑ στις 4-8/12/2013Αποτελεσματα 4-8/12/2013 Αποτελεσματα 4-8/12/2013